free web design templates
„Sukces
jest wynikiem właściwej decyzji."
Podejmij ją z nami.

JBS REG S.A.


INNOWACYJNA SPÓŁKA KREUJĄCA NOWY WYMIAR WINDYKACJI

Elastyczny system obsługi

Wykorzystujemy wiedzę zdobytą w innych organizacjach. Dzięki temu eliminujemy nieskuteczne działania, efektywnie zarządzamy czasem i pozyskaną informacją o dłużniku. Łączymy kreatywność z zaawansowaną technologią, aby dostosować się do wymagań Klienta.

Etyka w negocjacjach

Rozważnie dobieramy słowa i ton głosu. Cierpliwie wysłuchujemy dłużnika. Analizujemy jego sytuację majątkową, aby przedstawić najkorzystniejszą dla obu stron metodę spłat.
Skrupulatnie analizujemy przesłaną dokumentację, dzięki czemu windykujemy jedynie należności uznane za słuszne. Nie przekazujemy informacji osobom nieupoważnionym, a kontakt z dłużnikiem następuje po jego pełnej weryfikacji.

Marketing windykacyjny

Tworzymy nową jakość dochodzenia należności, między innymi poprzez akcje informacyjne, promocyjne i indywidualnie dobrane systemy ugód.
Poznajemy dogłębnie charakter wierzytelności, co umożliwia zrozumienie dłużnika i jego działań.

 Analiza behawioralnych reakcji dłużnika

Efektywnie zarządzamy informacją o dłużniku, co pozwala zoptymalizować metody negocjacji.
Action Plan dostosowujemy do charakteru wierzytelności i dłużnika.
Prowadzimy szkolenia psychologiczne i produktowe dla negocjatorów. 

Technologicznie nowatorscy,
werbalnie skuteczni,
informacyjnie doskonali.

JBS REG S.A. jest nowatorską i dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku zarządzania wierzytelnościami. Kilkunastoletnie doświadczenie kadry zarządzającej w dziedzinie prawa, windykacji i outsourcingu oraz wieloletnie staże na kluczowych stanowiskach w bankach, urzędach i izbach skarbowych, firmach ubezpieczeniowych, kancelariach komorniczych, kancelariach adwokackich i radców prawnych, firmach windykacyjnych i biurach informacji gospodarczych, pozwoliło nam szeroko spojrzeć na tematykę zarządzania wierzytelnościami.

Profesjonalnie przygotowani konsultanci i negocjatorzy, autorskie oprogramowanie, a także autorski system raportowania i kontrolingu, przekładają się na wysoką skuteczność działań windykacyjnych i optymalizację zysków naszych Klientów.

JBS REG S.A. jest w stanie przyjąć sprawy na każdym etapie postępowania i realizować je na najwyższym poziomie. Spełnia oczekiwania i wymagania Klientów zarówno w zakresie dochodzenia roszczeń, jak i przygotowania wierzytelności do ewentualnej sprzedaży poprzez podwyższenie wartości portfela. 

Rozwiązania biznesowe proponowane przez Spółkę zapewniają pełen profesjonalizm w świadczeniu usług windykacji należności od strony merytorycznej, organizacyjnej oraz technologicznej. 

Realizujemy także zlecenia zakupu oraz profesjonalnego zarządzania portfelami wierzytelności.


Prawne wsparcie zapewnia JBS Kancelaria Radców Prawnych E.Górecka sp.k.
Telefon: +48 71 307 20 10
Email: biuro@jbsreg.pl

Ta witryna internetowa korzysta z technologii plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników.
Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez kancelarię. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. 

© Copyright 2018 JBS REG S.A. - Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności