web templates free download

KARIERA

Wybierz pracę, którą kochasz,
a nie będziesz musiał pracować
nawet jednego dnia w swoim życiu.

Kogo aktualnie poszukujemy

Windykator /Inspektor terenowy

Zakres obowiązków:
odbiór sprzętu i ruchomości od klientów,
terenowa windykacja klientów,
weryfikacja potencjalnych klientów,
pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowania wywiadów gospodarczych,
wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
motywowanie klientów do zapłaty,
terminowe realizowanie zleconych weryfikacji,
sporządzanie dokumentacji zdjęciowej,
raportowanie do centrali efektów zrealizowanych zadań/poczynionych ustaleń.

Oferujemy:
atrakcyjne warunki współpracy,
możliwość nawiązania współpracy "od zaraz",
stałe wsparcie w zakresie bieżącej realizacji działań terenowych,
bardzo ciekawą i dynamiczną pracę,
elastyczne godziny pracy,
możliwość uczestniczenia w rozwoju nowatorskiego rozwiązywania zagadnień monitoringu i windykacji należności,
profesjonalny pakiet szkoleniowy i produktowy przygotowujący do realizacji zadań,
umowę o współpracy.

Od kandydatów oczekujemy:
bardzo dobrze rozwiniętych zdolności negocjacyjnych,
umiejętności pozyskiwania i wykorzystywania informacji,
umiejętności radzenia sobie z trudnymi klientami,
obsługi komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji,
aktywne prawo jazdy kat. B,
telefon, samochód, komputer.
Prowadzenie własnej działalności i doświadczenie w pracy windykatora terenowego będzie dodatkowym atutem.

Telefon: +48 71 307 20 10
Email: biuro@jbsreg.pl

Niniejsza strona internetowa ma charakter informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez kancelarię. Informacje zawarte na stronie nie stanowią również oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.